Rozdiel medzi mužom a ženou

Hľadáme odlišné hodnoty. Aj keď zoznamka dáva tušiť, že zoznámenie je cieľom, často hľadáme celkom niečo iné. Keby som to mal generalizovať:

  • Ženy dosť často hľadajú zoznámenie, porozumenie, priateľstvo s cieľom založiť rodinu, mať sobáš a deti. Nie sú veľmi „žeravé“ do nejakých mileneckých románikov. Dôvod je prostý – žena, ktorá nemá problém s mileneckým románikom spravidla nie je odkázaná na inzerciu. O takú ženu býva dostatok záujemcov aj v okolí, zoznamka pre ňu nemá veľký zmysel.
  • Muži naopak často hľadajú práve flirt, rozptýlenie, jednorazové sexuálne stretnutie – tých je absolútna väčšina. Často sú ženatí a radi by si užili nejaký rýchly románik a šup ho nazad do primárnej rodiny. Ak sú slobodní (rozvedení) neuvažujú príliš o dlhšom vzťahu, či dokonca ani o sobáši.

Samozrejme, toto neplatí generálne. Je to len pomerne časté.

Komentáre k článku: Rozdiel medzi mužom a ženou

  1. nina 13. júna 2011

    miro, ty mi vyrazas dych!odkial to vsetko beries?nie som zbehlik na nete,nahodou som natrafila na knihu o chudnuti od teba, ktoru citam postupne, medzitym ale stale objavujem nejake tvoje dalsie veci a zasnem nad tvojim prehladom o zivote….momentalne objavujem, ze existuju aj nejake zoznamky, a cela veda..ako na to..neviem co mam skor citat!zeriem ta!you are great!thanks

Pridajte komentár:

Napíšte váš komentár k článku...

Vyplňte ešte: