Pivo a sex

Reklamy na pivo často ukazujú sex. Sexy baby, švihácki chlapi. Všetci sú na pive. Všetci šťastní. Sex určite bude. Aj vy pite pivo… Aká je pravda?

Máte radi pivo? Je to možné. Veľa ľudí si obľúbi nejakú drogu a potom sa jej drží, lebo musí. Ale ruku na srdce. Vo svojom okolí poznáte tých konštruktívnych pivárov a atraktívne slečny, aké sa ukazujú v reklamách na pivo? Asi ani nie. Možno prvé mesiace na škole, keď s pivom len opatrne začínate. Ale pivo mení človeka. Pomaly, nebadane sa pivár mení na nudné a ploché božie hoviadko, ktorého okrem prísunu piva zaujímavá snáď len táranie v krčme. Táranie, ktorému môže porozumieť len iný pivár. A opitý! Táraniny totiž pivo okrášli na dynamickú intelektuálne obohacujúcu dišputu. V skutočnosti to je len prázdne bľabotanie.

Pivo je droga a jej pravidelné užívanie vedie k závislosti. Človek sa postupne stáva alkoholikom.

Pivo a erotika

Pivo je nanič. Opitý človek z piva býva v posteli nepoužiteľný. Časté pitie piva vedie k problémom s erekciou, v sexe. Pivár býva zanedbaný, tučnie, stáva sa čoraz menej príťažlivý.

Problémy s erekciou – pivo ich navodí

Sám pivár začína cítiť veľký rozpor – v opitosti má veľkú, veľmi veľkú chuť na sex, ale nemôže aj keby mal možnosť. U niektorých pivárov sa objavuje aj:

Pivná žiarlivosť

Opitý pivár zlyháva. V sexe, vo vzťahu. Môže začať neopodstatnene žiarliť. V opitosti potom môže zo žiarlivosti aj telesne ublížiť svojej partnerke.

Pivo a sex

Pivo má na psychiku zlý vplyv. Iste, občas jedno určite nič nespraví. Ale ak váš partner denne chodí na pivo, vyhľadáva ho, je zle. Časom začne byť stále menej zaujímavým partnerom. Od alkoholikov ruky preč. Alkohol v prvej fáze účinku síce povzbudí, ale neskôr pôsobí utlmujúco a neraz až vyvolá depresiu. Nenechajte sa pomýliť tým, čo o sebe človek, ktorý chodí denne na pivo povie. Časom sa z pivára stáva chrapúň, alebo “len” zanedbaný chlap.

Vyhýbajte sa pivárom. Čím dlhšie pivo budú piť, tým viac budú ohlúpnutí, pasívni, s oploštenými záujmami. Pivo muža vovedie do stavu úplnej zanedbanosti.

Pivo nie je afrodiziakum

Kým pivo nasávate v krčme s kamošmi, svet sa vám zdá fajn. Plánujete veľké plány o sexe. No domov nepríde ten erotický a sebavedomý suverén, akým sa cítite byť. Príde obtlstlý ožratý chlap, ktorý značne smrdí cigaretami a alkoholom. Budí skôr odpor, ako erotickú atmosféru. Možno by chcel sex, ale maximálene sa dokáže vyšťať. V horšom prípade vygrcať. Snáď nie na svoju partnerku…

Nepite, ak chcete sex.

Komentáre k článku: Pivo a sex

 1. rascal 17. marca 2008

  tento clanok stoji za prd… pivar a alkoholik nieje synonymum…

 2. matt666 26. marca 2008

  tak takyto clanok dokaze napisat jedine zaujata zenska, nic z tohto nie je pravda, pozrite sa na svet ocami milovnika piva ako napoja a nie ocami alkoholika postavajuceho na stanici

 3. janko 21. mája 2008

  jamam rad pivko a moja si myslý že niečo užívam lebo sa chcem stale mylovat a mam orgazmus viac krat

 4. moncici055 22. mája 2008

  ahah

 5. dikhuba 14. júla 2008

  toto musela pisat isto daka zarastenaa vysusena frigidna 40 tnicka,ktoraeste chlapa nemala nie to este aj pivo,,zdravim teta FRIGIDA.

 6. Mravciar 1. januára 2009

  Onicom clanok, autor je zaujaty, nema dostatocne info . Ktomu nie kazdy pivar je alkoholik.

 7. monika 2. júna 2010

  vsetkeho vela skodi

 8. Tomask8 16. júla 2010

  Ja slopem pivo s kamosmi kazdy den ked jazdim na skate mame uzastnu srandu pak sa smejeme jak nam na tom slnku v teple z toho pritrtkava a zdy po tom mrdame jak kraliky alebo terminatori ako len chcete a s erekciu skor naopak ked som bol s frajerkou stal jak klaada a necel sadnut :-) urcite pisala daka feministka alebo hlupana z piva sa neozerete pokial si nedate aspon 20 pív a potom skor uz zaspite,cize z dvoch troch nic nehrozí a pivo obsahuje B- koplex vitaminov napr aj B12 … cize lespie nez daka kofola s eckami a CO2 :-)) takze chalani pite dalej ;)

 9. Miro 16. júla 2010

  Tomask8 veď vydrž pár rokov a možno zmeníš názor. Nepísala to feministka.

 10. boba 25. júla 2010

  …a mám s tým vlastné skúsenosti, nech si hovorí kto-čo chce, je zdravé, dobre trávi po ňom, má veľa vitamínov a ďalšie plusy má / pozor! aj mínusy – kombinácie piva /alkoholu/ s liekmi, cigaretami,…/ no chlap pivár v posteli pôsobí ,,bleskovo” – naozaj, bleskovo totiž zachrápe – nie ,,po tom” ale ,, pred tým” .
  Mám po päťdesiatke , a poviem vám – je to na prd , už zopár rokov… Chlapci pozor, nevera partnerky je na dosah – tak na zdravie!

Pridajte komentár:

Napíšte váš komentár k článku...

Vyplňte ešte: