Erotika a fajčenie cigariet

Fajčenie je zlozvyk, ktorý erotike neprispieva. Asi najhoršie to je, ak je jeden z partnerov fajčiar a druhý nefajčiar – na pohlaví nezáleží.

S cigaretami je problém. Mnoho ľudí s nimi začína zo zvedavosti, z frajeriny. Stanú sa na nich závislí a čoskoro s tým už nevedia prestať… Čo potom? Potom idú svetom s cigaretou v ústach a snažia sa pôsobiť dojmom, že ich fajčenie vlastne baví a že je to vlastne celkom fajn. Nuž, kto chce sebaklam, má ho mať.

Pre nefajčiara je však fajčenie skôr nepríjemné, až odporné.

Možno svojej fajčiacej drahej povie, že mu to nevadí. Ale to je len z ohľaduplnosti. No fakt.

Možno zamlada môže nejakej babe pripadať erotické, ak chalan fajčí. Alebo chalanovi imponuje, že nejaká baba nič nedbá rád lekárov, či iných z tej čvargy zvanej dospelí.

No fajčiar cigariet smrdí. S tým nepohneme. Ak fajčí menej a kvalitné cigarety, smrdí menej. No stačí jediná vtiahnutá niekedy ráno a ešte večer to váš nefajčiaci partner hneď rozpozná. Žiaľ. Možno vám nič nepovie, ale… Erotika je príliš blízka. Fajčiar často smrdí aj fajčiarovi a tí majú riadne otupený nos.

Čo proti tomu?

Ak fajčíte, nemáte šancu spôsobiť, aby ste na erotiku a sex boli náhle dokonale pripravení. Márne si budete drhnúť zuby chýrečnými zubnými pastami.

Smrad cigariet ide z pľúc

Z hĺbky pľúc, kde sa na stenách zachytilo a vyzrážalo všetko to jedovaté svinstvo (deht a podobné tmavé, lepkavé gebuziny). A tie vám z pľúc budú páchnuť pekne dlho. A hlavne pri sexe, keď už sa obaja blížia k vrcholu. Často dýchajú ústami… Často proti sebe. Blbá poloha, viem.

Je paradoxné, že kým nás láka erotika, robíme všetko pre to, aby sme boli príťažliví.

Chceme sex, tak sa sprchujeme, kupujeme si fajn moderné šaty a drahé mámivé parfémy. A na záver svoju príťažlivosť vyškrtneme jediným dýchnutím.

Iste, ak váš partner nefajčí a chce sex, asi vás kvôli cigaretám neopustí. Ale nikdy nie je neskoro zvážiť, či nestojí za to s cigaretami to navždy zalomiť. Sex a vaša osobná príťažlivosť tým len stúpnu. A hlavne stúpne aj vaša potencia a chuť na sex.

Komentáre k článku: Erotika a fajčenie cigariet

  1. majo 29. decembra 2008

    ja som prestal s fajcenim po 15tich rokoch a moja potencia sa stratila spolu s cigaretami. Uz nemavam take silne erekcie a ani chut nie je bohvieco. Tomu co som prestal je uz viac ako pol roka a moje okolie mi napriek tomuto vedlajsiemu ucinku radia aby som vydrzal ze sa to dostane do normalu. A to som nespomenul aky sa neustale citim unaveny. Casto som podrazdeny, boli ma hrdlo, som zahlieneny, tazsie sa mi zaspava. Mam slabsi zaludok uz pri slabsich podnetoch (zapach, chut alkoholu) ma chyta nevolnost. Mam extremnu chut do jedla. Zjedol by som najradsej aj pohovku. Zaujimave je ze o tychto faktoch vas ziadne periodikum o zdravi neupozorni. Nasiel som len informacie v anglictine ktore presne popisuju moje “abstinencne priznaky”. Ja len aby ste niektori neboli prekvapeny ked s fajcenim seknete. Zo zaciatku pride naozaj vela negativ.

  2. Boris 4. januára 2009

    Aj napriek tomu, ako Ti je a aké stavy zažívaš, nechceš s tým dúfam znova začať. Hlieny sa neobjavili, pravdepodobne sa iba začali uvoľňovať z pľúc. Ak máš chuť, začni sa venovať nejakému športu, prípadne(a čo je ešte lepšie) posilňovaniu. To pozdvihne hladinu testosterónu a spánok, únava atd. sa vrátia do normálu. Na zvýšenie hladiny testosterónu môžeš takisto použiť skveĺy suplement zvaný Tribulus Terrestris. Zisti si o tom niečo.

Pridajte komentár:

Napíšte váš komentár k článku...

Vyplňte ešte: