Pocity muža, ktorý má milenku

Ako sa cíti muž, ktorý podvádza svoju manželku

Záleží od dôvodu, prečo ju začal podvádzať a samozrejme od jeho charakteru. Zrejme sa mi nepodarí obsiahnuť tu všetky typy podvádzajúcich mužov, ani situácie, ktoré sa v manželskom trojuholníku stávajú. Pokúsim sa len popísať takých, akých poznám zo svojho okolia, či z rozprávania:

Sú muži, ktorí sa tým, že majú milenku, vyslovene chvascú kamarátom, najmä ak je mladšia. Zo svojej manželky pritom bezohľadne robia hlupaňu a zo seba frajera. Takým môžem zaželať len to, aby sa naňho vykašlali obidve, aj manželka, aj milenka. Ale sú aj muži, ktorí majú pocit, že ich životná partnerka nenapĺňa ich predstavy a ak to nevedia riešiť inak, hľadajú v milenke to, čo doma nemajú. Niektorým chýba sex, alebo skôr vášeň vo vzťahu, niektorým chýba pochopenie, niektorí sa do role podvádzaného manžela dostali takpovediac náhodou.

Väčšinou je mať milenku pre muža síce pekná, ale stresujúca záležitosť. Veď musí neustále myslieť na to, aby sa neprezradil (ak sa ovšem prezradiť nechce a milenkou nemal v úmysle manželke niečo dokázať). Musí myslieť na to, kedy a ako sa dostať nebadane z domu, musí si dávať pozor na mobil (možno ho nosiť so sebou aj na záchod), musí myslieť na sviatky nielen manželky, ale aj milenky (veď by mu to ani jedna neodpustila!). Občas sa časom stane, že tento muž žije jednou nohou aj v domácnosti milenky a potom naozaj nevie, čo skôr. Samozrejme, často sa cíti fajn, veď ak ho manželka nechápe, je tu milenka. Ak manželka nemá chuť na sex, u milenky ho nájde takmer vždy.

Ak ho nemá kto vypočuť, tiež je super ísť k milenke, ktorá ho chápavo počúva. Situácia sa mu stáva zhoršenou, ak ho začne manželka podozrievať, alebo ak milenka chce od neho čoraz viac. Ocitá sa medzi mlynskými kameňmi a často nespáva, vysvetľuje, háda sa. Až sa nakoniec jedného dňa bude musieť rozhodnúť ukončiť to buď s milenkou, alebo s manželkou. A riešiť ďaľšie problémy, ktoré sa mu možno podarí vyriešiť, možno nie.

Vaša Kika

Pridajte komentár:

Napíšte váš komentár k článku...

Vyplňte ešte: