Milenka

Nie je dnes výnimkou, že muži majú svoje „bokovky“. Samozrejme, nielen muži, to by som im krivdila, ale tu sa chcem zamerať najmä na neveru mužov a na to, aké úlohy zohrávajú v tomto trojuholníku muž, jeho partnerka a milenka.

Spravidla vždy, keď sa muž dostane do situácie, že má milenku, je na vzťahu s jeho partnerkou niečo, čoho je táto situácia len vyvrcholením. Môžu to byť roky nespokojnosti, možno sa cíti vo zväzku menejcenný a potrebuje si niečo kompenzovať, možno má partnerka zdravotné problémy, možno sa stala po rokoch nepríťažlivou, možno mu len jednoducho „zovšednela“. A možno je spokojný so všetkým, čo doma má a milenka sa mu len „pritrafila“, keď pri nejakej príležitosti neodolal.

Ak to bola len jednorázová záležitosť a už dávno ju oľutoval, lepšie je zrejme na to zabudnúť a dúfať, že sa to partnerka nikdy nedozvie. Ale ak sa stane stretávanie sa s milenkou pravidelným, je to problém. Pre koho? Pre muža, ktorý sa začne do situácie zamotávať, pre jeho partnerku, ktorá najskôr tuší, neskôr už vie a je prinútená riešiť, čo bude ďalej. A v konečnom dôsledku aj pre milenku, ktorej táto situácia večnej milenky skôr či neskôr prestane vyhovovať.

Čiže nakoniec vidíme, že najlepšie riešenie je byť verný svojej partnerke a vyhnúť sa tomu, aby ste sa vôbec do takej situácie dostali. Držím vám palce.

Vaša Kika

Komentáre k článku: Milenka

  1. Erika 14. septembra 2010

    Hmmm… mate tam 4 temy, ale chyba mi piata – Ako sa citi podvadzany muz? Teda muz ktoreho manzelka chodi sulozit aj inde?

Pridajte komentár:

Napíšte váš komentár k článku...

Vyplňte ešte: