Návrat k erotike

Neostáva vám čas na sex?

Náš život je často krát uponáhľaný, sme zaneprázdnení a vyčerpaní. Nájsť si dostatok času na sex je často problematické. Avšak faktom je, že pokiaľ je sex s vašim partnerom skvelý, je len veľmi málo povinností, ktoré uprednostníte pred časom stráveným v posteli. Z toho vyplýva, že chyba bude pravdepodobne v tom, že ten sex až tak úžasný nie je. Príčiny sú rôzne a každý z nás o nich vie alebo aspoň tuší. Každopádne, pomôcť k zmene nám môže zopár nasledujúcich tipov, inak povedané niekoľko „rutinonarúšačov“:

  • nemusíte to robiť len v spálni. Nehovoríme o extrémoch a exhibicionizme. Reč je napríklad o kuchynskom stole či lúke s vyšším trávnatým porastom. (Kuchynský stôl je lepší skôr nižší a lúka je príjemnejšia mimo mravenísk a bodliakov.)
  • robte si rozpis, čo všetko musíte cez deň spraviť a zariaďte si pracovné a iné úlohy tak, aby vám ostal čas aj na príjemnejšie záležitosti. Pozrime sa na to cez čísla. Týždeň má 168 hodín, zhruba 56 prespíme, ostane nám 112 hodín. Keďže sme všetci nanajvýš pracovití, odrátajme 77 hodín na prácu (extrém), ostane nám 35. Nemá zmysel ďalej odratúvať. Nejde o počet hodín, ale o to, ako s nimi naložíte. Veď sami najlepšie viete, čo všetko dokážete, keď naozaj chcete…
  • Ďalším príjemným oživením môže byť občasná rýchlovka. Občasná preto, lebo aj taká rýchlovka sa vie pravidelnosťou zmeniť zo vzrušujúcej udalosti na bohapustú rutinu. A to sa nesmie dopustiť. Samozrejme, rýchlovky patria skôr do dobre fungujúceho vzťahu. Nemajú schopnosť vzkriesiť „zabudnutý vzťah“.
  • Erotický film. Nemusí to byť práve porno s frekvenciou úderov nadpriemerného techna. To ženu skôr rozosmeje. V naozaj vzrušujúcom filme k sexu ani nemusí dôjsť. Stačí, že si (trebárs už počas filmu) zasexujete vy. Úlohou filmu je len „zapnúť kúrenie“. Už samotná atmosféra, to že ste si našli čas jeden pre druhého, vyložíte si nohy, uvoľníte sa..

Komentáre k článku: Návrat k erotike

  1. oma 1. apríla 2008

    To je sice lahko naplanovat, ale predstavte si zenu s detmi a celou domacnostou na krku. Dnes to stihla o nieco skor a tak nachystala pre svojho milovaneho manzela vsetko potrebne- nejake sviecky, pradelko, pomocky. takpovediac sa fizicky i psychicky pripravila. Pride manzel vyleje sa zene, aky mal tazky den, ide do sprchy, potom rovno do postele a ani si nic nevsimne. Takze predstava, ze nabuduce to bude o5 len jeho scenar, najcastejsie ten vcielkovsky, ze pichne a zomrie, pokazi chut na dlhy cas.

Pridajte komentár:

Napíšte váš komentár k článku...

Vyplňte ešte: