Istá erekcia

Mnoho mužov má strach, že v sexe zlyhajú. Že im erekcia ustúpi, alebo nastane predčasná ejakulácia. Alebo že sa im penis nestoporí. Precvičte si jedno cvičenie…

Pri tomto cvičení vám môže pomôcť aj partnerka. Môžu ho však využiť aj tí, ktorí sú sami a obávajú sa zlyhania do budúcnosti. Je to cvičenie a tak nepočítajte s tým, že by vám to pomohlo hneď na prvý pokus. Dajte si však toto cvičenie denne a po pár dňoch, najneskôr týždňoch uvidíte zmenu.

Erekcia, buď nám pevne a tvrdo na stráži celú noc. To si hovoríme až v čase, keď už veru nefungujeme ako v mladosti.

Pomocou jemného šteklenia penisu dosiahnite pevnú erekciu. Myslite pri tom na veci sexuálne, alebo si pozerajte pornografický film. Penis takmer nestimulujte, neonanujte. Len dosiahnite pevnú erekciu. Vydržte tak chvíľu a potom celkom zmeňte prostredie. Choďte do druhej izby, pustite si správy, alebo si dajte 10 klikov.

Erekcia sa musí celkom stratiť.

Vtedy sa znova vráťte k cvičeniu. Znova sa začnite venovať predstavám, obrázkom, alebo partnerke. Nech sa erekcia pomaly znova dostaví. A znova – nedráždiť penis. Dotyky možné sú, ale musia byť len celkom jemné.

A znova preč zo situácie. Ochladiť hlavu, prejsť si účtovné uzávierky, alebo zavolať dedkovi.

Toto cvičenie opakujte niekoľkokrát za sebou. Nevystriekajte sa. Na druhý deň znova.

Týmto spôsobom “cvičíte” svoje telo v príprave erekcie. Začnete vidieť, že akonáhle sa venujete erotike, či dráždeniu, váš penis reaguje primerane. To vám, posilní sebavedomie. To spätne zlepší erekciu.

Cvičenie je nepríjemné tým, že muž má rád, ak sex končí orgazmom a ejakuláciou. Vydržte to čo najdlhšie, radšej pár dní čakajte – ak to je možné. Postupne sa zvyšujúca chuť na sex vám bude stáť na stráži. Časom zistíte, že dosiahnuť erekciu je pre vás jednoduché a spoľahlivé. Cvičením ste dosiahli výsledky.

Ak sa vám nepodarí vydržať a dosiahnete orgazmus, užite si ho. Nabudúce skúste ísť pár dní bez neho.

Pridajte komentár:

Napíšte váš komentár k článku...

Vyplňte ešte: