Erotické fantázie

Už si poriadne nepamätáte kedy ste mali so svojim priateľom naposledy sex? Máte problémy dosiahnuť orgazmus? Sex je pre vás čoraz viac nudný?

Riešením sú erotické fantázie. VAŠE erotické fantázie!

Tvrdíte, že nemáte žiadne? Určite to nie je pravda. Všetci sme sexuálne bytosti a každého z nás niečo vzrušuje, niečo čo nás zaručene rozochveje. Možno je to pohľad, vôňa, či určitá situácia, ktorú keď si vybavíme dostaneme okamžite chuť na sex.

Je nepopierateľné, že každodenné pracovné vypätie, starosti a zhon sú úžasným vrahom erotických chúťok, no nemusíme sa s tým zmieriť. Nechať sa chvíľku počas obednej prestávky uniesť vzrušujúcou predstavou nás môže veľmi príjemne naladiť na večer a možno zistíme, že to pracovné stretnutie sa dá predsa len preložiť.

Nech si hovorí kto chce čo chce, sex je a vždy bude dôležitou súčasťou manželského a partnerského života. Zanedbávanie sexuálnej stránky vzťahu sa prejaví po čase vždy aj na citovom ochladnutí partnerov.

Podporujte svoje libido sexuálnymi predstavami. Okorení vám to pracovný deň a budete sa tešiť oveľa viac domov a na víkend.

Netreba zabúdať, že sex odbúrava stres, okysličí vám organizmus, zbaví frustrácii. Je dokázané, že človek je po sexe so svojim partnerom veselší a viac sa v priebehu dňa usmieva.

Pridajte komentár:

Napíšte váš komentár k článku...

Vyplňte ešte: