Diskusia počas sexu

Počas sexu je asi lepšie mlčať, ako sa rozprávať.

Sex je činnosť, pri ktorej máme väčšinou dostatok podnetov bez toho, aby pri tom ktokoľvek čokoľvek povedal. Pokiaľ komunikácia slovami pri sexe nie je vecná, nie je potrebná.

  • Vecná komunikácia znamená že partneri sa navzájom bavia o sexe. Hovoria si, čo by mal ten druhý ešte spraviť, alebo dávajú najavo svoju spokojnosť.
  • Od veci komunikácia je, ak sa počas súlože jeden z partnerov začne venovať inej téme. Napríklad sa žena spýta partnera, kam by chcel ísť na dovolenku, alebo či nezabudol kúpiť chlieb.

Komunikácia od veci signalizuje nesústredenosť. Častejšie ju predvedie žena, ako muž. Keby muž uvažoval o inej téme, než je sex, rýchlo by stratil erekciu. Ak žena chce muža potešiť sexom, ktorý je jej možno v danej chvíli skôr ľahostajný, mala by mu umožniť aj plné sústredenie sa na sex.

Komunikácia na konfliktné témy aj počas sexu sa často objavuje v konfliktoch. Žiarlivá partnerka môže sondovať “tak čo, som lepšia ja, alebo tá letuška, čo sa ti páči?”.

Osobitnú kapitolu potom tvorí žena, ktorá si počas sexu spomenie na vtip a hneď ho porozpráva.

A asi vrcholný výkon predvedie žena utáraná. Začne hovoriť ešte dávno pred sexom. Hovorí o poličke, ktorú si jej matka minule drzo prezerala a kritizovala zle ožehlené uteráky. Nemá tam síce nič tajné, ale ako si to matka dovoľuje? A tára ďalej, zatiaľ čo partner už do nej zasúva penis. A nepočúva ju. Taká žena je ako rádio bez vypínača. Neviem, ale taká baba je len anatomicky lepšie spracovaná nafukovacia panna, ktorá už vlastne nie je panna.

Netárajte pri sexe :-)

Pridajte komentár:

Napíšte váš komentár k článku...

Vyplňte ešte: