Zoznamka len s fotkou

Veľa ľudí hľadá zoznamku, na ktorej si budú môcť vyberať z ľudí s inzerátmi len s fotkou. Áno, zoznamka len s fotkou je prima vec. Ale pozrite sa na vec triezvo. Je každý človek ochotný podať si inzerát len s fotkou? Ani nie.

Bolo by veľmi príjemné, keby niektorá zoznamka ponúkala niečo ako "katalóg ľudí" s fotkou. Chalan by navštívil webík typu zoznamka a prelistoval by si pár stoviek foto báb (podľa možnosti celá postava, plavky môžu byť celkom vyzlečené).

Ale ľudia, ktorí si podávajú zoznamovací inzerát sa často hanbia. Nechcú, aby si ich tváre prezeral hocikto.

S fotkou zužujete výber

Ak hľadáte inzeráty len s fotkou, značne tým obmedzujete počet ľudí, ktorých vám zoznamka predloží. Len si to predstavte. Hľadáte mladú babu. Vcíťte sa do nej. Chce ísť na web typu zoznamka a podať si inzerát aj s fotkou. Ale vložiť fotku do zoznamky znamená

 • stratu súkromia
 • pokročilejšiu znalosť práce s počítačom
 • mať svoju fotku v digitálnej forme
 • byť ochotná tú fotku ukázať – poznáte babu, ktorá je s fotkou svojej tváre spokojná?

Alebo baba si chce nájsť chalana. Dá sa predpokladať, že chalan má vzťah k počítačom a technickým hračičkám. Má svoju fotku a vie ju vložiť. No nespraví to, pretože

 • nechce stratiť súkromie
 • bojí sa posmechu
 • neverí si, že by zaujal vlastnou tvárou

A dvaja normálni ľudia sú tak celkom vylúčení z hry na zoznámenie, ak podmienkou bola zoznamka len s fotkou.

Ani s fotkou nie je zoznamka OK

Aj keď nájdete inzerát s fotkou, nikdy neviete, či je to fotka

 • aktuálna
 • neretušovaná
 • foto zobrazuje naozaj osobu, ktorá si podala inzerát

A vedzte, že mnoho ľudí si k inzerátu s fotkou vloží obrázok niekoho celkom iného. No áno, je to podvod. Veď na rande sa aj tak uvidí. Vždy je čas povedať "vieš, s tou fotkou to bolo tak…" a zaznie príbeh o tom, ako je zoznamka stratou súkromia. Alebo, že s tou fotkou to bol omyl, že "zoznamka to s tou fotkou nejako poplietla".

Nesnívajte. Ak hľadáte zoznamku s fotkou, radšej si zalistujte v erotickom časopise. Uľavte si. Až potom zájdite na zoznamku.

Zoznamka vám pomôže nájsť dobrú partnerku. Možno nie s fotkou, ale taký je život. Normálni a slušní ľudia si svoju tvár často chránia pred očami zvedavcov. Nechcú, aby sa s ich fotkou niekto len pobavil.

Komentáre k článku: Zoznamka len s fotkou

 1. dušan hažer 7. septembra 2009

  chladam dievca mile laskave , ze bi niefajcila aj niepila zebi mala petnu poskavu aj dlhe vasi zlte , aby byvala na dedine okres bardejova.

 2. gsd 3. júna 2010

  “zuzuje to vyber” … ano a musim povedat, ze nastastie. kto by sa chcel preklikavat tymi milionmi profilov bez fotky… ved uz preklikat profily s fotkami da zabrat..
  ak tam ma clovek foto, pre mna to znamena aj signal “mam zaujem sa seriozne zoznamit, nemam tu profil len pre zabavu a vypisovanie”

 3. kladius aruspus 20. júna 2010

  ja by som chcel doplniť iba k petovi, ktorý slušne poučil belenu007. Petko belena007 hlada chlapa nie na zoznámenie ale na využívanie, len si pomýlila webovú stránku. K belene007: neviem prečo klameš že si bakalár, keď máš iba strednú školu a niekoľko krát si rozvedená.Tvojim konickom su iba intrigy a klamstva.Kludne pis dalej, mi sa radi pobavime.

Pridajte komentár:

Napíšte váš komentár k článku...

Vyplňte ešte: