Milovanie v mokrých šatách

Mám rád milovanie v mokrých šatách. Všetko mokré ma vzrušuje. V mojej fantázii sa premietajú fantázie, ktoré však nemám ako realizovať. Opatrne som to už partnerke naznačil, ale vždy sa len zasmiala, že áno, to by bola zábava. Ale nikdy sme sa k tomu nedopracovali. Trocha ma to mrzí.

Ono dávať si k sexu požiadavky môže byť predsa len tak trochu nezvyklé. Mnoho ľudí sa nazdáva, že sex má prebehnúť celkom spontánne. Erotika nech je príjemná, vyvíjajúca sa akosi samospádom. Akýkoľvek “scenár” by ju mohol podľa týchto ľudí len pokaziť.

No nemyslím si to. Erotika môže byť príjemná aj vtedy, ak sa partneri dohodnú na tom, čo komu vyhovuje. Túžba aby sex prebiehal nenútene a nenalinkovane je len naivná snaha vyhnúť sa zodpovednosti. Ak mi partnerka povie, že nechce hovoriť o tom, čo by ma pri sexe potešilo, cítim z toho skôr odmietnutie, neochotu. To rovno ako keby povedala “ten sex ti teda strpím, urob sa, hlavne rýchlo, nech to je z krku”. Dosť zlý vklad do vzťahu.

Ale poďme do trocha vlhkejšieho prostredia.

Partnerka môže mať výhrady, že ak budete pri sexe oblečení, že nebude cítiť to, čo ak je nahá. To je veľmi vážny argument. Tu odporúčam hľadať kompromis. Buď nech je časť sexu oblečená a postupne sa vyzlečie (to asi miestnym fetišistom voňať nebude :-) ) alebo nech sa sex robí raz tak, raz onak. Plzák to nazýva pojmom, mechanická spravodlivosť.

Ďalej tu je problém s čľapkaním. Byť pritom mokrý znamená spôsobiť v kúpeľni spúšť (mokré steny, kalúžky všeličoho, mokré šaty, ktoré treba oprať). Niekomu to môže vadiť. Hlavne partnerke, ktorá si uvedomuje, že po vašom uspokojení to bude musieť dať do poriadku…

A v neposlednom rade :-) je to aj nepohodlné. Ak ste zvyknutí, že erotika a sex patria do mäkučkej postele, nebude sa vám asi páčiť improvizácia v tesnej kúpeľni.

Tak čo?

Ak máte možnosť, skúste si to. Môžete ísť v lete k vode do prírody. Možno sa vám to bude páčiť obidvom.

Alebo si kúpte hotel a tam si môžete robiť neplechu, koľko len chcete.

Môžete využiť letný dážď.

Takže možností je veľa, ide o to, ktorú skúsite. Je možné, že zistíte, že byť pri sexe v mokrých šatách je nezvyklý zážitok, ktorý iste stojí za skúšku. No je možné, že po tejto skúške zas pár rokov po milovaní v mokrom ani nebrechnete.

Ale ak to chcete skúsiť, nestačí partnerke naznačovať. Povedzte jej jasne. “Už nejaký čas ma máta túžba, keby som sa s tebou mohol milovať v mokrých šatách.”. A ak vám povie nie, potom skúste umelo navodiť dážď, povodne a iné prírodné, či technické katastrofy, ktoré by vyústili do sexu končiaceho poriadne mokrým orgazmom. A hneď ste v tom nevinne :-)

Pridajte komentár:

Napíšte váš komentár k článku...

Vyplňte ešte: