Masturbácia

Z čoho čerpať dobré námety pre fantáziu pri masturbovaní?

Poviete si, že je to hlúpa otázka, veď sexuálne námety sú všade okolo nás a je k nim ľahká dostupnosť. Áno, je to tak, ale sú všetky poriadne dráždivé? Záleží na tom, čo práve potrebujete. Napríklad, ak má žena doma chlapa, ktorý jej vopchá ruku pod perinu, vyzlečie ju a chudera ani si nestihne uvedomiť, že už je po sexe, pri masturbácii ju zrejme vydráždi pekná erotická poviedka a ona si samozrejme bude predstavovať, že je hlavnou hrdinkou.

Alebo ak chlap má doma prudérnu manželku, ktorú vyzlečenú nevidel ani nepamätá a ktorá nedáva svoje emócie najavo takmer nijako, rozrajcuje ho asi najlepšie pravý opak: predstavuje si poriadne divokú ženu, ktorá si to sama pred ním urobí a bude pri tom strašne nahlas vzdychať a nabádať ho na sex oplzlými slovami.

Taktiež si môže žena predstavovať, že sa miluje so ženou. Nemusí byť pre to nutne lesba, len sa jej páči tá predstava a prečo by mala mať sama pred sebou nejaké zábrany?

Masturbujú mladí, starí, slobodní, ženatí, vydaté…každý má na to iný dôvod a preto si každý hľadá aj ten „svoj námet“. Niekedy sú to len predstavy, stačí zavrieť oči…inokedy potrebujete vidieť scénu, ktorá vás dostane do varu. Niektorých vzrušuje napríklad, ak sa pri masturbovaní fotografujú alebo natáčajú na video. Ďalšia forma masturbácie je, ak pri tom s vami niekto spolupracuje na diaľku. Na to sa dá využiť napríklad sms chat, či erotické linky. Tam si síce za to zaplatíte, ale ste inkognito a môžete smelo vyjadriť a uspokojiť svoje túžby, o ktorých ste možno ani sami nevedeli. Odozvu pri masturbovaní môžete nájsť aj v sexzoznamke, ktorá je síce zadarmo, ale má svoje riziká -neviete, na koho natrafíte a či sa vám podarí ostať inkognito alebo či budú vaše túžby splnené.

Nuž, ako vidíte, spôsobov je veľa, stačí si vybrať si, čo sa komu páči a čo komu vyhovuje. Je to na vás, ide najmä o to, aby ste si pomohli odbúrať nahromadené napätie, či stres, nespokojnosť v sexe, alebo predísť depresii z toho, že ste sama (sám). Alebo si len jednoducho spríjemniť chvíľku, – aj to stojí za to, čo poviete?

Už dávno je vo väčšine ľudí prekonaný ostych priznať sa k masturbácii.

 • Muži väčšinou masturbujú vtedy, ak ich niečo vzruší, prípadne, ak sa potrebujú „uvoľniť“.
 • U žien môže byť dôvodov k masturbácii viacero: Ak je žena sama a má chuť na sex, môže ísť o podobný druh masturbácie, ako u mužov, kde cieľom je dosiahnutie orgazmu a uvoľnenie napätia. Ale ženy sa dokážu „pohrať samé so sebou“ niekedy len tak, z dlhej chvíle, keď sú dobre naladené (napríklad vo vani).

Alebo použijú masturbáciu ako predohru a to rovno partnerovi pred očami. Odporúčam všetkým ženám, ktoré to ešte neskúsili, lebo im v tom bráni ostych, aby ho zahodili. Stojí to za to, je to príjemné spestrenie pre obidvoch.

Skúste to hoci takto: Začnite partnera zvádzať, napríklad pekným spodným prádlom, ktoré ho necháte zo seba postupne vyzliekať. Keď ho budete mať na sebe už len minimum, zastavte ho na chvíľku a nechajte ho, aby sa pozeral na to, ako sa začnete sama dráždiť.

Ak sa hanbíte, stačí privrieť oči a predstaviť si spočiatku, že ste sama. Uvidíte, že o chvíľku vás vzrušenie tak opantá, že sa dokážete pri tom zvodne pozerať na partnera. Určite neuvidíte v jeho očiach pohoršený výraz, ako sa obávate. Skôr sa pripravte na to, že vás bude hltať očami a úd bude mať poriadne stoporený.

Ak sa vás bude snažiť dotýkať, dovoľte mu to len na chvíľočku, potom sa opäť dráždite sama. Až keď bude vzrušenie na oboch stranách veľmi silné, dovoľte partnerovi, aby sa pridal k vám a dokončite milostnú hru krásnym orgazmom.

Ak máte pri tom chuť použiť vibrátor, kľudne ho partnerovi podajte a pokračujte. Myslím, že vám rád pomôže. On totiž vie, že čím väčšie vzrušenie vyvolá u vás, tým bude napokon milovanie vášnivejšie a tým si to aj on s vami krásne užije.

Vaša Kika

Komentáre k článku: Masturbácia

 1. ano-nie 7. marca 2010

  Da sa povazovat za neveru, ked si pri onanii predstavujete inu zenu (myslite na niekoho ineho) a nie svoju partnerku?

 2. Miro 7. marca 2010

  Jasné, že je to nevera v absolútnom pohľade na veci. Otázka znie, či sa na svete nájde niekto, kto si pri tom predstavuje striktne a výlučne vždy len svoju partnerku. Ja si myslím, že je normálne, ak si človek predstavuje (chce) iných ľudí.

 3. Erika 14. septembra 2010

  Ako je to s masturbaciou pred partnerkou? Ked muz nechce priamy sexualny styk, ale chce sa urobit sam pred partnerkou, najlepsie oblecenou a bez jej aktivnej ucasti?

 4. Igy 15. septembra 2010

  Erika, presne taky isty. Ked sa baba robka pred partneom a nedovoli mu pomoct. Je to vzruso

Pridajte komentár:

Napíšte váš komentár k článku...

Vyplňte ešte: