Červené podväzky

Oddávna sa mi páčia ženy oblečené do čipkovaných podväzkov, pančúch. Podľa mňa je to proste sexi. No moja manželka vraví, že si na seba nič také neoblečie, veď nie je prostitútka. Už roky preto listujem v časopisoch a sex si musím riešiť v hlave a v predstavách. Cítim sa ukrivdený, že mi nedopraje trocha tej radosti. Veď čo by jej to už spravilo?

Ťažká otázka. Stoja tu proti sebe dve chcenia. Vy chcete, aby sa manželka obliekala podľa vás lákavo. No vaša manželka to nechce. Cítila by sa možno ponížená, možno by sa cítila trápne a taká erotika by asi nedopadla práve šťastne.

Ona by si možno naveľa, naveľa na seba natiahla aj príslušné rekvizity. No vy by ste cítil, že to robí len pre to, aby vám vyhovela. Asi by ste sa obaja cítili skôr zle.

Nepríjemná vec. Pár gramov tkaniny môže byť pre muža takmer rozhodujúcich. Ak vaším snom je mať partnerku v sexi prádle, ak sa vám toho nedostáva, cítite hnev, smútok, zlosť, krivdu.

Radiť tu je ťažké. Asi by stálo za to navštíviť vo dvojici psychológa.

Možno by ste mohli skúsiť hľadať kompromis. Čo by ešte vaša partnerka bola ochotná akceptovať? Čoho sa vy dokážete vzdať?

Možno by sa vám mohlo podariť presvedčiť ju, aby si aspoň niečo z toho, čo sa vám páči, skúsila. Raz. Nemusí to byť úplne všetko. Začnite len niečím. Dosť pravdepodobne, napríklad, nosí pančuchy. Skúste teda začať s erotikou práve v čase, keď ešte nie je vyzlečená. Je možné, že uvidí, že sa vám tak páči oveľa viac. Buďte k nej pozorný a možno vás jedného dňa poteší v “plnej zbroji”. Možno sa bojí tak obliecť, lebo niekde čítala, že človek musí byť pri sexe nahý. Ak to je len zvyk, alebo predsudok, použite salámovú taktiku. Po maličkých kúskoch pridávajte a možno to pôjde. No a keď nie, potom neviem. S ženami je kríž. Zhruba rovnaký, ako s mužmi.

Pridajte komentár:

Napíšte váš komentár k článku...

Vyplňte ešte: